Cuprum Bold Italic

Nota fontuluiCuprum Bold Italic: 4.38 8 5

Fonturi chirilice


De pe această pagină puteți descărca fontulCuprum Bold Italic versiuneaVersion 1.002, care aparține familieiCuprum (Bold Italic contur). Producătorul fontului esteJovanny Lemonad. Designer -Jovanny Lemonad (pentru comunicare, folosiți următoarea adresă:http://jovanny.ru). DescărcațiCuprum Bold Italic gratis de pero.GetFonts.net. Acest font aparține următoarelor categorii:fonturi chirilice. Mărime font - doar94 Kb

FontCuprum Bold Italic
vizualizări:587 comentarii
Susțineți proiectul!
Spuneți prietenilor despre noi:

Familie Cuprum
Contur Bold Italic
Identitate JovannyLemonad: Cuprum Bold Italic: 2011
Nume complet Cuprum Bold Italic
Versiune Version 1.002
Nume PostScript Cuprum-BoldItalic
Producător Jovanny Lemonad
Mărime 94 Kb
Marcă comercială Cuprum Bold Italic is a trademark of Jovanny Lemonad.
Designer Jovanny Lemonad
URL-ul designerului http://jovanny.ru
URL-ul furnizorului http://jovanny.ru
Descrierea licenței This Font Software is licensed under the SIL Open Font License, Version 1.1. This license is available with a FAQ at: http://scripts.sil.org/OFL
URL of license http://scripts.sil.org/OFL

PrevizualizareCuprum Bold Italic


Previzualizare fontCuprum Bold Italic
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Culoare text:
Istoric:
Inversează culorile

    FontCuprum Bold Italicpentru site-ul web

    Puteți conecta fontulCuprum Bold Italic la site-ul dvs., fără a mai fi nevoie să îl descărcați de pe serverul nostru. Trebuie doar să urmați instrucțiunile de mai jos:

    1. Alegeți opțiunea cea mai potrivită pentru a instala fontul și adăugați acest cod pe site-ul dvs. (inserați-l imediat după eticheta de deschidere <head>):


        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=cuprum-bold-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=cuprum-bold-italic);
      

    2. Activați fontul textului în selectorul dvs.:

        font-family: 'Cuprum Bold Italic', arial;
      

    Exemplu de cod sursă:

    <html>
      <head>
        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=cuprum-bold-italic" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Cuprum Bold Italic', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withCuprum Bold Italic!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withCuprum Bold Italic!

    Puteți aplica stiluri și CSS-uri diferite, utilizând biblioteca noastră de efecte, pentru un aspect atractiv și unic al site-ului dvs.


    Alte contururi

    FontCuprum

    Cuprum »

    Familie:Cuprum

    Contur:Regular

    Mărime:99 Kb


    FontCuprum Italic

    Cuprum Italic »

    Familie:Cuprum

    Contur:Italic

    Mărime:95 Kb


    FontCuprum Bold

    Cuprum Bold »

    Familie:Cuprum

    Contur:Bold

    Mărime:98 Kb



    Comentarii



    Fontul anterior:

    « Cuprum Bold

    FontCuprum Bold

    Fontul următor:

    Cuprum Italic »

    FontCuprum Italic