Decor Condensed

Nota fontuluiDecor Condensed: 4.07 14 5

Fonturi chirilice

Fonturi latine

Fonturi ruse

Fonturi scrise de mână


De pe această pagină puteți descărca fontulDecor Condensed versiuneaConverted from C:\WORK\DECOR.TF1 by ALLTYPE, care aparține familieiDecor Condensed (Regular contur). Producătorul fontului esteDecor-Condensed. DescărcațiDecor Condensed gratis de pero.GetFonts.net. Acest font aparține următoarelor categorii:fonturi chirilice,fonturi latine,fonturi ruse. Mărime font - doar158 Kb

FontDecor Condensed
vizualizări:621 comentarii
Susțineți proiectul!
Spuneți prietenilor despre noi:

Drepturi de autor Converted by ALLTYPE
Familie Decor Condensed
Contur Regular
Identitate ALLTYPE:Decor Condensed Regular:MIKE
Nume complet Decor Condensed
Versiune Converted from C:\WORK\DECOR.TF1 by ALLTYPE
Nume PostScript DecorCondensed
Producător Decor-Condensed
Mărime 158 Kb

PrevizualizareDecor Condensed


Previzualizare fontDecor Condensed
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Culoare text:
Istoric:
Inversează culorile

    FontDecor Condensedpentru site-ul web

    Puteți conecta fontulDecor Condensed la site-ul dvs., fără a mai fi nevoie să îl descărcați de pe serverul nostru. Trebuie doar să urmați instrucțiunile de mai jos:

    1. Alegeți opțiunea cea mai potrivită pentru a instala fontul și adăugați acest cod pe site-ul dvs. (inserați-l imediat după eticheta de deschidere <head>):


        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=decor-condensed" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=decor-condensed);
      

    2. Activați fontul textului în selectorul dvs.:

        font-family: 'Decor Condensed', arial;
      

    Exemplu de cod sursă:

    <html>
      <head>
        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=decor-condensed" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Decor Condensed', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withDecor Condensed!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withDecor Condensed!

    Puteți aplica stiluri și CSS-uri diferite, utilizând biblioteca noastră de efecte, pentru un aspect atractiv și unic al site-ului dvs.


    Alte contururi

    FontDecor Condensed Italic

    Decor Condensed Italic »

    Familie:Decor Condensed

    Contur:Italic

    Mărime:162 Kb


    FontDecor Condensed Bold

    Decor Condensed Bold »

    Familie:Decor Condensed

    Contur:Bold

    Mărime:135 Kb


    FontDecor Condensed Bold Italic

    Decor Condensed Bold Italic »

    Familie:Decor Condensed

    Contur:Bold Italic

    Mărime:138 Kb



    Comentarii



    Fontul anterior:

    « Decor Condensed Italic

    FontDecor Condensed Italic

    Fontul următor:

    Decor Normal »

    FontDecor Normal