Melange Nouveau Normal

Nota fontuluiMelange Nouveau Normal: 4.29 7 5

Fonturi chirilice

Fonturi de epocă

Fonturi latine

Fonturi ruse


De pe această pagină puteți descărca fontulMelange Nouveau Normal versiuneaVersion 1.000 2009 initial release, care aparține familieiMelange Nouveau (Normal contur). Producătorul fontului esteMelange-Nouveau-Normal. Designer -Gophmann A.L. cyr. code page. DescărcațiMelange Nouveau Normal gratis de pero.GetFonts.net. Acest font aparține următoarelor categorii:fonturi chirilice,fonturi de epocă,fonturi latine. Mărime font - doar79 Kb

FontMelange Nouveau Normal
vizualizări:614 comentarii
Susțineți proiectul!
Spuneți prietenilor despre noi:

Drepturi de autor Copyright (c) Alexandra Gophmann Cyr. code page, 2009. All rights reserved.
Familie Melange Nouveau
Contur Normal
Identitate AlexandraGophmannCyr.codepage: Melange Nouveau Normal: 2009
Nume complet Melange Nouveau Normal
Versiune Version 1.000 2009 initial release
Nume PostScript MelangeNouveau-Normal
Producător Melange-Nouveau-Normal
Mărime 79 Kb
Marcă comercială Melange Nouveau Normal is a trademark of Alexandra Gophmann Cyr. code page.
Designer Gophmann A.L. cyr. code page

PrevizualizareMelange Nouveau Normal


Previzualizare fontMelange Nouveau Normal
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Culoare text:
Istoric:
Inversează culorile

    FontMelange Nouveau Normalpentru site-ul web

    Puteți conecta fontulMelange Nouveau Normal la site-ul dvs., fără a mai fi nevoie să îl descărcați de pe serverul nostru. Trebuie doar să urmați instrucțiunile de mai jos:

    1. Alegeți opțiunea cea mai potrivită pentru a instala fontul și adăugați acest cod pe site-ul dvs. (inserați-l imediat după eticheta de deschidere <head>):


        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=melange-nouveau-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=melange-nouveau-normal);
      

    2. Activați fontul textului în selectorul dvs.:

        font-family: 'Melange Nouveau Normal', arial;
      

    Exemplu de cod sursă:

    <html>
      <head>
        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=melange-nouveau-normal" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Melange Nouveau Normal', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withMelange Nouveau Normal!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withMelange Nouveau Normal!

    Puteți aplica stiluri și CSS-uri diferite, utilizând biblioteca noastră de efecte, pentru un aspect atractiv și unic al site-ului dvs.


    Comentarii



    Fontul anterior:

    « Medieval English Normal

    FontMedieval English Normal

    Fontul următor:

    Moderne Fette SchwabacherC »

    FontModerne Fette SchwabacherC