SF Electrotome Shaded Oblique

Nota fontuluiSF Electrotome Shaded Oblique: 4.00 8 5

Fonturi 3D

Fonturi gratuite

Fonturi latine


De pe această pagină puteți descărca fontulSF Electrotome Shaded Oblique versiuneaver 1.0; 2000. Freeware., care aparține familieiSF Electrotome Shaded (Oblique contur). Producătorul fontului esteSF-Electrotome-Shaded-Oblique. Designer -ShyFonts Type Foundry (pentru comunicare, folosiți următoarea adresă:http://www.shyfonts.com/). DescărcațiSF Electrotome Shaded Oblique gratis de pero.GetFonts.net. Acest font aparține următoarelor categorii:fonturi 3d,fonturi gratuite,fonturi latine. Mărime font - doar46 Kb

FontSF Electrotome Shaded Oblique
vizualizări:504 comentarii
Susțineți proiectul!
Spuneți prietenilor despre noi:

Drepturi de autor Copyright (c) ShyFonts Type Foundry, 2000. All rights reserved.
Familie SF Electrotome Shaded
Contur Oblique
Identitate ShyFontsTypeFoundry: SF Electrotome Shaded Oblique: 2000
Nume complet SF Electrotome Shaded Oblique
Versiune ver 1.0; 2000. Freeware.
Nume PostScript SFElectrotomeShaded-Oblique
Producător SF-Electrotome-Shaded-Oblique
Mărime 46 Kb
Marcă comercială SF Electrotome Shaded Oblique is a trademark of the ShyFonts Type Foundry.
Designer ShyFonts Type Foundry
URL-ul designerului http://www.shyfonts.com/
URL-ul furnizorului http://www.shyfonts.com/
Descriere SF Electrotome Shaded Oblique is a trademark of the ShyFonts Type Foundry.

PrevizualizareSF Electrotome Shaded Oblique


Previzualizare fontSF Electrotome Shaded Oblique
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Culoare text:
Istoric:
Inversează culorile

    FontSF Electrotome Shaded Obliquepentru site-ul web

    Puteți conecta fontulSF Electrotome Shaded Oblique la site-ul dvs., fără a mai fi nevoie să îl descărcați de pe serverul nostru. Trebuie doar să urmați instrucțiunile de mai jos:

    1. Alegeți opțiunea cea mai potrivită pentru a instala fontul și adăugați acest cod pe site-ul dvs. (inserați-l imediat după eticheta de deschidere <head>):


        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=sf-electrotome-shaded-oblique" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=sf-electrotome-shaded-oblique);
      

    2. Activați fontul textului în selectorul dvs.:

        font-family: 'SF Electrotome Shaded Oblique', arial;
      

    Exemplu de cod sursă:

    <html>
      <head>
        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=sf-electrotome-shaded-oblique" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'SF Electrotome Shaded Oblique', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withSF Electrotome Shaded Oblique!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withSF Electrotome Shaded Oblique!

    Puteți aplica stiluri și CSS-uri diferite, utilizând biblioteca noastră de efecte, pentru un aspect atractiv și unic al site-ului dvs.


    Alte contururi

    FontSF Electrotome Shaded

    SF Electrotome Shaded »

    Familie:SF Electrotome Shaded

    Contur:Regular

    Mărime:52 Kb


    Comentarii



    Fontul anterior:

    « SF Comic Script Shaded

    FontSF Comic Script Shaded

    Fontul următor:

    SF Electrotome Shaded »

    FontSF Electrotome Shaded