Wolven Script

Nota fontuluiWolven Script: 4.25 8 5

Fonturi latine

Fonturi scrise de mână


De pe această pagină puteți descărca fontulWolven Script versiuneaAltsys Fontographer 4.0 8/9/99, care aparține familieiWolven Script (Regular contur). Producătorul fontului esteWolven-Script. DescărcațiWolven Script gratis de pero.GetFonts.net. Acest font aparține următoarelor categorii:fonturi latine,fonturi scrise de mână. Mărime font - doar47 Kb

FontWolven Script
vizualizări:555 comentarii
Susțineți proiectul!
Spuneți prietenilor despre noi:

Drepturi de autor Generated by Fontographer 4.0
Familie Wolven Script
Contur Regular
Identitate FontMonger:Wolven Script
Nume complet Wolven Script
Versiune Altsys Fontographer 4.0 8/9/99
Nume PostScript WolvenScript
Producător Wolven-Script
Mărime 47 Kb

PrevizualizareWolven Script


Previzualizare fontWolven Script
36
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
30
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
24
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
18
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
20
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
16
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
12
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Font size:
Culoare text:
Istoric:
Inversează culorile

    FontWolven Scriptpentru site-ul web

    Puteți conecta fontulWolven Script la site-ul dvs., fără a mai fi nevoie să îl descărcați de pe serverul nostru. Trebuie doar să urmați instrucțiunile de mai jos:

    1. Alegeți opțiunea cea mai potrivită pentru a instala fontul și adăugați acest cod pe site-ul dvs. (inserați-l imediat după eticheta de deschidere <head>):


        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=wolven-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
      
        @import url(https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=wolven-script);
      

    2. Activați fontul textului în selectorul dvs.:

        font-family: 'Wolven Script', arial;
      

    Exemplu de cod sursă:

    <html>
      <head>
        <link href="https://ro.getfonts.net/allfont.css?fonts=wolven-script" rel="stylesheet" type="text/css" />
        <style>
          body {
            font-family: 'Wolven Script', arial;
            font-size: 48px;
            text-shadow: 4px 4px 4px #aaa;
          }
        </style>
      </head>
      <body>
        <div>Making the Web Beautiful withWolven Script!</div>
      </body>
    </html>
    

    Rezultat:

    Making the Web Beautiful withWolven Script!

    Puteți aplica stiluri și CSS-uri diferite, utilizând biblioteca noastră de efecte, pentru un aspect atractiv și unic al site-ului dvs.


    Comentarii



    Fontul anterior:

    « Tagettes

    FontTagettes

    Fontul următor:

    DF Temple Cyr Heavy »

    FontDF Temple Cyr  Heavy